Nowość! RAUVISIO Brilliant Mat!

///Nowość! RAUVISIO Brilliant Mat!

Odporny na zarysowania laminat akrylowy!

Nowa wersja RAUVISIO brilliant mat to nasza ekskluzywna akrylowa powierzchnia, teraz również z wyjątkowo odporną powłoką hardcoat.

Dzięki swojemu nowoczesnemu wyglądowi RAUVISIO brilliant mat z powodzeniem zastąpi wysokiej jakości elementy lakierowane, oferując nieograniczone możliwości – czy to w wysokopołyskowej głębi, czy matowej elegancji.

Powłoka hardcoat sprawia, że RAUVISIO brilliant mat jest wyjątkowo odporne na zarysowania i nadaje się do szczególnie wymagających zastosowań. Dzięki powłoce hardcoat i pozbawionej porów powierzchni RAUVISIO brilliant mat nadaje się również do stosowania w pomieszczeniach o najwyższych wymaganiach higienicznych.

Nie ma znaczenia, czy materiał trzeba dociąć do indywidualnych rozmiarów czy wykonać otwory pod uchwyty lub okucia – RAUVISIO brilliant można w prosty sposób obrabiać przy pomocy standardowych narzędzi do obróbki drewna.

Laminat akrylowy RAUVISIO brilliant oznacza się doskonałą odpornością na światło i działanie promieniowania UV. Wewnątrz pomieszczeń nie powstają odbarwienia pod wpływem światła i promieniowania słonecznego.

Dzięki bezspoinowym polimerowym obrzeżom RAUKANTEX pro i nowym technikom obróbki w przypadku RAUVISIO brilliant udało się całkowicie wyeliminować tzw. efekt ramki. W rezultacie cały element cieszy perfekcyjnym wysokim połyskiem.

Laminat akrylowy RAUVISIO brilliant można w łatwy sposób zginać. Dzięki temu można nadać mu niemal dowolny kształt, co zapewnia rozszerzone możliwości w zastosowaniach do wymagających frontów kuchennych i mebli.

Gotowy element RAUVISIO brilliant z obrzeżem posiada certyfikaty AMK i TÜV. Produkty RAUVISIO spełniają wymogi łańcucha dostaw PEFC w ramach zrównoważonej gospodarki leśnej – od plantacji leśnej do momentu dostarczenia do klienta płyt i elementów wykonanych z materiałów drewnopochodnych.

2019-01-30T12:07:51+01:0030 stycznia 2019|
Powrót
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o plikach Cookies, kliknij tutaj. Akceptuję